| Anonimul95t a întrebat:

Salut, niste exercitii pentru un abdomen frumos si "patratele"

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci aplicatia asta si acolo gasesti ce iti trebuie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=comm.cchong.BloodAssistant
Ai exemple, timpul, toot.Bafta

| DovleacTurbat a răspuns:

Dieta.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Abdomenul se face in bucatarie, deci axeaza-te pe alimentatie in proportie de 80%, zaharul, alcoolul, prajelile, carbohidratii rafinati nu prea au ce cauta in dieta ta.
Daca ai grasime va trebui sa incepi prin eliminarea ei, si asta vei reusi doar cu exercitii cardio-de exemplu alergat. Apoi iti poti tonifia muschii cu abdomenele clasice insotite de o dieta bazata pe proteine si legume. Gasesti pe Youtube o multime de "abs workout", variaza mereu exercitiile si creste treptat numarul.

| Petru_Boia_1992 a răspuns:

Iti gasesti o bara suspendata de la pamant dar nu foarte mare distnta de la pamant si te pui cu partea posterioara a genunchiului acolo si faci abdomene, pune ceva sub bara, ca in caz ca pici sa nu te lovesti!