| 13november a întrebat:

TPU big grin!
Stiti exercitii pentru a face patratele? Sunt fata si vreau sa fac un abdomen frumos intr-un timp destul de scurt (minim 6 saptamani, maxim 10 saptamani), nu cred ca se pot face patratele in mai putin de 6 saptamani.
Puteti sa imi dati canele de youtube, site uri sau videoclipuri.
Ofer funda, multumesc happy!

3 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag
https://www.youtube.com/watch?v=yWRjVDGzOqc

Ma anunti si pe min daca reusesti sa faci in 6 saptamani, dar nu cred

| lauraaaaaaaa33 a răspuns (pentru DjNick112):

E o aplicatie pentru telefon cu exercitiile alea, eu am avut-o dar trebuie sa platesti ca sa iti dea mai multe exercitii, dar e oricum folositoare si fara sa platesti, daca chiar vei asculta ce zice acolo, am uitat cum se numeste aplicatia..cauta running app si apasa pe mai multe rezultate si vezi si tu ca aplicatia despre care iti vorbesc la imagini are aceleasi imagini cu oamenii aia din videoclip, si inima aia cu galben si albastru, daca nu gasesti cu running app, cauta cu how to have six pack sau ceva care sa contina cuvintele six pack ca se prinde telefonul la ce tereferi. sper

| DjNick112 a răspuns (pentru lauraaaaaaaa33):

Da, stiu ca este o aplicatie pe mobil.Dar asta era cel mai important pentru abdomen, daca vrea poate sa caute si aplicatia