| ღβ3b3LuSa a întrebat:

era un sait cu haine dar nu era imbracat cineva cu ele le arata doar asa, tinute.

3 răspunsuri:
| HappY_5445 a răspuns:

Buna!
bonprix.ro uite un sayt fain mie imi plac mult hainele de pe el e un syte de incredere este si livrare acasa si gasesti mereu si sconturi bune!
sper ca ti-am fost de ajutor... Pup...

| Larissa_9205 a răspuns:

Daca vrei sait de haine si alte lucruri interesante, doar pe germania. Amazon.de aici nu sunt asa scumpe si gasesti la reducere multe. Poti comanda si iti trimit acasa, doar ca trebuie sa platesti pachetul.

| Vev_6064 a răspuns:

Incearca pe bonprix.ro sau miniprix.ro...sunt multe la reducerewinking