| AustralianTeaTree a întrebat:

este buna crema Locobase pentru acnee? E ok sa o folosesti pe fata?

3 răspunsuri:
| Creionelroz777 a răspuns:

Poti sa razi, de fapt sigur o sa razi. Eu am folosit Asocilin ( crema folosita la bovine) si numai am nici macar un cos pe fata. Cand m-a spus bunica mea ca ea cu asa ceva se dadea pe vremuri am crezut ca rade de mine dar ce crezi, chiar a fost super ok.

| ritza200 a răspuns:

Buna! nu este buna crema Locobase pentru. acnee! E-a o sa iti rautateeasca situatia! Eu am avut acnee si acum nu le mai am datorita cremei sau mai bine spus uguentului Akneil
Costa 50 lei

| StaRPoP a răspuns:

Nu tio recomand pentru fete pentru ca are reacti adverse cred