| BMS a întrebat:

Buna Tuturor. Impotriva herpesului am dat cu aciclovir si iau si L-lysine. Mi-a aparut pe interiorul buzei de sus. E bine sa dau si cu Locobase crema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kitty1984 a răspuns:

Buna! Locobase crema nu se aplica pe rani deschise, infectii sau rani afractuoase (cu margini rupte). Cel mai bine ar fi sa aplici Aciclovir crema sau Zovirax crema impreuna cu Aciclovir comprimate. Efectul este mai rapid. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Date cu flocinolon cere la farmacie nu stiu cat este https://www.google.ro/......ps?/search