| Insertrandomword a întrebat:

Este buna epilarea definitiva cu laser? Merita sa investesc? Avand in vedere ca este nevoie de aprox 6 sedinte plus cele de intretinere? Sau ar trebui sa continui cu metodele traditionale? A avut cineva probleme cu aceasta metoda? Care au fost rezulatele? Multumesc antcipat?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e dăunătoare dar nu e chiar definitiva pentru ca nu o sa se distrugă chiar toți foliculii permanent, după un timp o sa vezi ca o sa înceapă sa îți crească Iar unele fire, dar nu cine știe ce.

| artemidak a răspuns:

Eu am o prietena care și la comandat și de altfel, e foarte eficient.Nu doare!
Funda?

| AndreeaDeea2 a răspuns:

Este buna, si eficientă dar nu sanatoasa sunt niste radiații pana la urma, iti sugerez epilare cu ceara ca sa iri dispară usor, usor din cantitatea de par si sa creasca din ce in ce mai greu si mai subtire