| HappyCandy a întrebat:

Buna eu am alergie la soare si vreau sa ma bronzez cum pot face asta in afara de a merge la solariu? Fundaaaaaa

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești alergică la soare?
Cremă autobronzantă!
Pa, pa.

| Oana2106 a răspuns:

Se numeşte "solar".

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Poti folosi diferite creme autobronzante. Eu personal nu am exerienta cu asa ceva, insa multi o folosesc. Ca sa obtii un rezultat satisfacator, trebuie sa alegi crema potrivita culorii pelii tale si poti alege din sute de marci, ca Nivea, Dove etc. Bafta big grin

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Poti o crema anti soare te bronzeaza dar nu te rosesti nu faci alergie care o poti comanda de la AVON

| blackeyes90 a răspuns:

Pei ai putea folosi crema autobronzanta de la oriflame. E f buna. Dar mai intai sa iti faci un peeling si sa o lasi sa se usuce bine ca sa nu ramai cu pete. Sper ca ti-am fost de ajutor pup

| LENA_9665 a răspuns:

Autobronzant

| 9gag a răspuns:

Crema autobronzanta. Desi dupa cateva spalari se duce deci trebuie aplicata permanent pentru un bronz frumos si uniform

| Tauru13 a răspuns:

Singura solutie sunt niste creme speciale.dar nu cred ca exista in Romania.cauta pe net.alta metoda nu cred ca este. funda?:X

| Deea_7128 a răspuns:

Poti folosi crema autobronzanta...e foarte buna si functioneazawinking