| Raainbow a întrebat:

Cum pot sa ma bronzez mai repede in afara de solariu? funda si vot

Răspuns Câştigător
| larysa_9562 a răspuns:

Cel mai natural este sa stai la soare.Pt a te bronza mai repede stai de la ora 13 si foloseste ulei de maslinewinking

4 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Sa te duci la starnd, la mare sau la piscina, cand stai in apa soarele te prinde mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci rosii si morcovi, dar ai grija ca au spus la tv ca morcovii ajuta la atractia rayelor ultraviolete.

| Andreee a răspuns:

Inainte de expunerea la soare aplica pe piele ulei de masline.Este foarte bun.winking

| zupharinio a răspuns:

Unge-te cu benzina