| Daniel_2910 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, eu vreau sa ma bronzez...care-i cea mai buna crema de soare?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa te bronzezi cel mai bun este uleiul de masline! E natural si intr-o saptamana esti negru.

4 răspunsuri:
| adee97 a răspuns:

Buna.
Cel mai bine "te prinde" soarele atunci cand esti in apa. Incearca un ulei rezistent la apa, astepti sa intre bine in piele, apoi la vreo 30 min. intrii in apa sau daca nu, te uzi cu ceva si faci plaja. Efectul e garantat. Totusi ai grija... soarele uneori poate cauza si boli de piele.
Sper ca ti-am fost de ajutor si ca vei avea un ten frumos, ciocolatiu love struck. Fundita? puppy dog eyes

| feliciazavoraru a răspuns:

Eu folosesc asa tip de crema:http://www.google.com/......tp?/imgres E suuper!

| Dobitoc a răspuns:

Cremele nu sunt bune, cea mai buna metoda sa te bronzezi este sa te bagi bagi in apa (asta daca te duci la baie) sau sa dai cu apa pe tine (daca te bronzezi in curte)deoarece apa reactioneaza ca o lupa si va face bronzul foarte inchis la culoare si de durata, uniform si frumos.

| SECRETTOP a răspuns:

Ulei de soare.