| Andra4862 a întrebat:

Buna! Eu am o piele foarte sensibilă și am cumpărat o crema de hidratare pentru bebelusi, dar când am ajuns acasă am observat că de fapt era pentru iritarea de la scutec, acea crema o pot folosi pe corp sau la ceva? Nu vreau sa ii zic mamei pentru ca a fost destul de scumpă și s-ar supara ca nu am citit corect eticheta

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, o poti folosi pentru corp fara nicio problema.Eu stiam ca cele pentru bebelusi nu au in compozitie anumite ingrediente precum alcoolul, de exemplu.In schimb pot avea mai multe ingrediente de origine naturala, mai ales daca spui ca e scumpa, si atunci e foarte bine.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e pentru bebe, dă-i 'nainte fără teamă!