| Leptosome a întrebat:

Eu am o placa de par, pe care am cumparat-o fara vreun alt accesoriu. As putea acum sa cumpar acele placute pentru creponat parul? Si tot de la aceeasi firma? Am cautat in multe locuri pe net, dar nu gasesc chiar ce imi trebuie. Multumesc+Funda

Răspuns Câştigător
| agathapurple a răspuns:

Cauta pe site.ul firmei de unde ai cumparat placa sau direct in magazinele in care se vinde. Teoretic ar trebui sa se gaseasca dar depinde de firma producatoare. Eu de exemplu am un set de la Remington de cativa ani si nu mi.au dat placutele de creponat desi erau incluse in pret. Nu am mai stat sa ma cert cu ei dar se gasesc de cumparat separat. Contacteaza.i pe net sau mergi in magazin si intreaba.

1 răspuns:
| gabyella a răspuns:

Si eu am cautat acelasi lucru ca tine, deoarece am o placa exceptionala si nu as mai da banii pe alta de creponat.Din pacate nu am gasit nicaieri, nici pe net nici la magazine.Tostusi ma gandeam sa imi cumpar o placa foarte ieftina, dar cu acele chestii, una de aceiasi dimensiune si sa le atasez pe placa mea de par..Cred ca ar fi o solutie:*