| Andreehope a întrebat:

Vreau sa cumpar placa de creponat parul dar nu gasesc la nici un magazin de electrocasnice ..am gasit pe net dar nu stiu daca sa am incredere sa`mi dau comanda. am gasit o varianta buna, exact ce mi-ar trebui mie la shop mania pe net... dar si-a mai cumparat cineva de acolo? a=sunt bune produsele? Ma puteti ajuta va rog. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

De obicei acele placi de creponat parul nu sunt placi individuale. Sunt placi de schimb la placile normale de indreptat. A mea asa este. Placa normala de indreptate si alte 3 perechi de inlocuit placa normala, pentru creponat parul. Uită-te la placile normale si vezi care au rezerve in cutie.