| Naomitza a întrebat:

eu am o problema cu limba...de cand eram mica aveam ciuperca pe limba si mi so crapat si mi so facut ff naspa si mi se vede chiar cand vorbesc; este ingrozitor si multa luma tot ma intreaba ce am si eu mor de rusine caci nu este un lucru placut...va rog ajutati-ma, spuneti-mi ce tratament sau ce pot folosi daca se poate sa mi se repare limba

help me please! FUNDA+VOT PT CN MA AJUTA

Răspuns Câştigător
| Maniax a răspuns:

Ai fost la medic sa te consulte? daca nu du-te si vezi ce ai, poate ai nevoie de un tratament. funda?

3 răspunsuri:
| anavic a răspuns:

Dar la un medic ai fost? Totusi trimite-mi un mesaj sa-mi zici mai multe poate te pot ajuta.

| XxCarmenXx a răspuns:

Pai...Du-te la DoCtOr si iti zice el ce trebuie safolosesti!

| Love4You a răspuns:

Pai nu prea exista tratamente naturale (adica din ierburi etc), cel mai bine e sa te duci la doctor si sa vezi cam ce ar trebui sa iei asa nimeni nu-ti poate da nimic natural ca?