| anonim_4396 a întrebat:

eu am o problema cu nasul, este putin carn si are varful indreptat spre jos. Am auzit de rhino correct si vreau sa stiu cat de bun este si de unde as putea comanda. Vreau sa stiu cat se poarta pe zi si in cat timp se ad rezultate(17 ani am )

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Carn inseamna in sus, nu in jos...

| Ecaterina2016 a răspuns:

Dai banii degeaba astfel de schimbăre la nivel estetic se face doar chirurgical.E ca la faza aia te dai cu nu știu ce crema pe sâni și cresc în volum...da cresc, dar cu implant mamar laughing nu cu frecție!