| Annaaa123 a întrebat:

Buna seara, a auzit cineva de asa numitul Rhino Correct? L-a folosit cineva? Vreau sa stiu doar daca rezultatele de care vorbește lumea pe internet sunt adevărate. Astept sfaturile voastre din experiențe proprii sau chiar si doar din auzite. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elenaelena120 a răspuns:

Eu am folosit dar nu am vazut nici o diferenta, probabil ca am nasul micut si ridicat chiar nu stiu, dar cunosc persoane la care le-a defornat forma nasului, probabil ca nu l-au folosit in mod corect.Dar din punctul meu de vedere ar trebui sa enunti la el. Simte-te bine in pielea ta, parerea mea, acum depinde de tine cum te simti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru elenaelena120):

Dar tu cat timp l-ai folosit?

| elenaelena120 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproape 1 luna...da nu a functionat nasucul meu e tot lafe tongue