| Cristi151 a întrebat:

Buna,
Am o problema cu nasul, îl am destul de gros și vreau sa va întreb dacă îl pot îngusta cu Rhino Correct? Este eficient sau nu? As dori părerea unui medic sau cineva care l-a mai folosit.

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca da rezultate bune pentru mici artificii de indreptare sau alungire a nasului. Cred ca ar merita incercat.