| Estera123 a întrebat:

Eu am ochii caprui, micuti (nu foarte mici) si rotunzi, iar parul este castaniu inchis. Mi-as dori sa ma sfatuiti ce tip de machiaj de seara al ochilor (cu poze daca se poate) mi se potriveste daca as vrea sa imi fac buzele rosii.

5 răspunsuri:
| Hyuna12 a răspuns:

Poi depinde de tiunuta dar uite aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Hyuna12 a răspuns:

Tinuta*

| Estera123 explică (pentru Hyuna12):

Rochie neagra lunga. pantofi bej.

| Hyuna12 a răspuns:

Da merge, dar mai bine ti-ai face buzele cu un luciu roz pentru ca rujul rosu nu prea merge cu rochia si pantofi.Acum e decizia ta eu doar am zis o parere.

| Estera123 explică (pentru Hyuna12):

Nu imi place rozul pe buze si in plus vreau un ruj cat mai mat...nu vreau nimic lucios. Multumesc oricum.