| Anonimae2013 a întrebat:

eu am parul cam asa:https://www.google.ro/......ps?/search _%3B175%3B230 doar ca mult mai cret, des si mult mai lung.Cand il am desprins sta valvoi tare.Cum as putea sa ma tund sa stea frumos? Mi-e teama ca o sa stea in aer :)).Si cum sa mi-l prind pentru scoala?

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îl tunzi în scări, dar să nu-l filezi. Şi păstrează-i lungimea. Un păr creţ/ondulat e mai frumos lung. Îl porţi ori împletit pe o parte, ori desfăcut.

| AlexandraPink a răspuns:

Eu zic ca arata bine lung, nu tuns scurt, pentru ca ar fi foarte infoiat daca te-ai tunde. Prietena mea are parul asa si cel mai bine ii sta cu el prin intr-o coada happy