| bzbzbz a întrebat:

eu am un ten gras, in sensul ca indiferent de fond de ten sau pudra, tenul incepe sa luceasca dupa maxim 2 ore! am auzit de 3 creme...sebium de la Bioderma, o crema-gel matifianta de la Avene sau Effaclar Mat de la Roche possay....Care credeti ca este mai buna? am auzit de Effaclar Mat ca este foarte eficienta.

3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Fara dubii Effaclar Mat.

| MariaBeatrice a răspuns:

Effaclar Mat este super bună. Foloseşte o verişoara de a mea şi ţi-o recomand cu încredere.winking

| Tedica a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere. Effaclar Mat.