Întrebare recomandată | bzbzbz a întrebat:

Pentru un ten gras credeti ca e mai eficienta lotiunea matifianta si purificatoare Avene sau celebra lotiune micelara de la Bioderma? cine le-a incercat si care credeti ca matifiaza mai bine si ajuta cat de cat la diminuarea porilor?

6 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Buna. Crema de la Avene este scumpa dar proasta calitativ, mama mea are probleme cu tenul si ii s-a recomandat aceasta crema de la dermatolog, nu a avut nici un efect, cum nu a avut nici la mine.
Am si eu tenul gras si folosesc o lotiune de ten gras si curatare de la Bioderma big grin Deci iti recomand Bioderma. Bafta

| BrownyBrown55 a răspuns:

Si eu recomand Bioderma.

| ilinc a răspuns:

Lotiune micelara de la bioderma este mai buna decat lotiunea de la avene. este si mai ieftina, mai buna calitativ, ajuta la diminuarea porilor si matifiaza mai bine.succes

| SilviaStefan a răspuns:

Iti recomand sa cauti lotiunea tonica naturala cu 100% ulei pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Eu de cand am descoperito, m-am indragostit de ea.
pup

| Naturelle a răspuns:

Recomand Bioderma

| Denissa97 a răspuns:

Bioderma :* am incercat-o eu :* e ff buna am dat pe ea in jur de vreo 60 de lei si st foarte multumita de ea :*