| Stalkeritza134 a întrebat:

Eu mi-am vopsit sora cea mica( e in a opta) cu vopsea semipermanenta loncolor turcuaz. Nu mai avea balsam, iar balsamul meu era tocmai la la cluj la apartamentul meu asa ca am folosit masca de par de-a mamei pentru ingrijirea culorii de la schwarkotz ( cred ca asa se scrie) Culoarea ca va ramane permanenta sau se va duce la spalat?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este semipermanenta, asa cum au scris tu acolo, va fi turcoaz vreo 2 luni la par.