| bubix98 a întrebat:

Buna!
eu prima data m-am epilat cu lama pe picioare si sub brat dar nu dupa mult timp mi-am luat un aparat.
acum as vrea sa-mi iau altul.
care sunt mai bune?

si e bine sa ma epilez pe maini? adica as vrae sa incep din vara pentru ca am o padurestraight facesi cand spun padure nu ma refer la 3-4 fire.am si pe burta, si pe fund, pe picioare, sub brat, spate.
deci.laughing

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Eu am un aparat de epilat de la Philips si este foarte bunlove struck(are un cap de ia firele ca lama, si unul de le ia din radacina). Eu sunt multumita de el si ti-l recomand.
E bine sa te epilezi pe maini dar este foarte dureros. Eu cu aparatul acesta ma epilaz si pe maini, pe burta... In rest ma epilez cu ceara si iti recomand si tie deoarece parul ti se va rari si va fi mult mai subtire firul de par.
Spor la cumparaturii:*.

1 răspuns:
| Marius96 a răspuns:

Mama eu cred ca tu esti animal laughing
pe limba nu ai par?smug