| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa ma epilez! Mama nu ma lasa! Eu vreau, deoarece toti rad de mine pentru ca am parul negru si pe maini si pe picioare. M-am epilat vara trecuta (mama era in alt oras si nu stia), m-am epilat cu lama, mama cand a venit m-a certat. Poate ca cu ceara o sa ma lase. Dar nu cred. Zice ca sunt mica! In fine, va rog spuneti-mi cum o pot convinge! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si spune-i ca tu de acum incepi sa fii domnisoara si ai nevoie sa te epilezi.Mai spune-i si ca ceilalti copii rad de tine din cauza faptului ca ea nu iti da voie sa te epilezi.Trebuie sa te inteleaga, succes.happy

| LoveForShania a răspuns:

Explica`i cat de jenant e si rad ceilalti de tine...
Ai 11 ani, nu mai esti micuta rau de tot!,... esti domnisoara...
Niste benzi cu ceara de la magazin costa in jur de 20 de lei pachetul. Bafta!

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Conteaza, daca prima data te-ai luat cu lama e rau...incearca cu benzi

| ottovintila a răspuns:

Daca tot te epilezi sdau doresti sa te epilezi voebeste cu mama ta despre epilatoarele de la Total Pro Beauty http://www/tpb.ro