| passenger a întrebat:

Eu sunt o persoana cu ten foarte deschis. Acum doua saptamani am fost la mare si m-am bronzat foarte mult. Adica sunt ca o negresa. Timp de 2 saptamani am stat vreo 5 ore pe zi ca sa ma bronzez. Mi-am dorit sa fiu asa,dar acum imi pare rau sad Adica este prea negru bronzul! Parca sunt o tiganca. Singurul lucru care ma deosebeste de ele este ca am ochii verzi si parul deschis la culoare... Ieri am fost la o intalnire cu colegii si toti au ramas uimiti si imi ziceau ca sunt ca o tiganca. Chiar daca erau glume eu nu ma simteam foarte bine... Pe urma a venit un baiat (prieten cu un coleg de-al meu) si mi-a zis "Wow ce te-ai bronzat. Esti ca o piramanda." laughing Eu am ras si l-am intrebat daca a mai vazut el tiganci cu ochi verzi si par blond natural si el a zis "Nu stiu daca am vazut,dar stiu ca tu esti cea mai frumoasa tiganca" si a inceput sa rada. Am ras si eu,dar m-am simtit ciudat.
Este asa rusinos sa fiu bronzata? Adica mie imi place bronzul, dar asta pe care-l am eu e prea de tot laughing Mai ales ca eu sunt o persoana cu ten deschis.
Si oare baiatul ala ma place daca mi-a zis ca sunt frumoasa? straight face

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

In ceva timp o sa se mai duca din culoare si stai linistita ca nu esti prima persoana care se bronzeaza mai mult decat vrea.Da, cred ca baiatul te place! happy
P.S Ar trebuii sa fii mandra de culoare pielii tale asa bronzata daca tu spui ca pielea ta este foarte deschisa la culoare! happy