| passenger a întrebat:

Prietena mea tocmai a venit de la plaja si am ramas uimita de brpnzul ei. Ea are tenul foarte deschis si s-a intors ca o negresa dupa 2 saptamani de stat la mare. Cred ca este cea mai bronzata persoana pe care am vazut-o vreodata laughing
Poimaine plec si eu la mare si am o intrebare. Cum pot sa am si eu un bronz ca al ei, mai ales ca am tenul deschis? Ce sa folosesc? Cat sa stau la soare?

Răspuns Câştigător
| AmaliaMocanu a răspuns:

Ce sa folosesti? Date cu multa multa crema de soare si stiai cat mai mult sub soare.Depinde si cate zile stai!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este foarte vulgar sa arati asa, nu inteleg de ce ai vrea asa ceva. Bronzul este frumos daca este discret si frumos, o nuanta, maxim doua mai inchis decat pielea ta. Bronzul de negresa este potrivit etniei rome si pitipoanceplor. il mai au prostituatele, fiindca clientii lor prefera negresele. In nici un caz o femeie de bun gust nu iese asa pe strada, este rusinos si o descalifica in ochii tuturor (geu uita-te si la asta, ce scarboasa este, arata ca un pui uitat la rotisor).
daca faci parte din categoriile de mai sus (prostituata, pitipoanca sau femeie de etnie roma) atunci gasesti in magazine produse special gandite pentru aceste femei care intensifica mult bronzul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai un pci apoi mai mult apoi si mai mult! Pe scari ca sa nu te arzi. O sa arati ca painea prajita la 1000 de grade!laughing Succes sper sa te prajesti!laughing

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Trebuie sa te dai cu o crema si sa stai la soare, ca daca nu iti pui crema si stai mult la soare iti iese pielea rosie si arsa si peste 1 saptamana de decojesti. fundita?

| lovemusic90 a răspuns:

Da-te cu crema fotoprotectoare care te protejeaza de arsuri si cu ulei de masline happy
O sa te faci la fel de neagra
Funda?

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Dacă aș vedea gen ce spui tu acolo, pe stradă. Poate că aș arăta cu degetul sau aș murii de râs. Sfatul meu : nu te bronza așa straight face.