| carollina a întrebat:

eu sunt roscata naturala si vreau sa ma vopsesc blonda, am incercat o suvita cu kallos blond foarte deschis si a iesit un blond mediu dupa cateva zile am mai incercat o suvita si nu a iesit nimic, ce ma sfatuiti? as vrea sa imi iasa un blond frumos

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, sfatul meu e unul dureros pentru par:pudra decoloranta, sau apa oxigenata.altfel,nu ai cum sa-ti deschizi culoarea.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce procedeu ai folosit ce diluant, de fiecare data acelasi diluant? adica de 6 9 12? vezi ca ai gresit undeva, mai bine incearca cu pudra pentru ca iese sigur.

| Georiflame a răspuns:

Eu te-as fi sfatuit sa iti lasi parul tau natural :X