| Nueimportant a întrebat:

Eu una nu prea folosesc fondul de ten, deoarece imi apar cosi de la el! Puteti sa-mi recomandati si mie un fond de ten bun de la AVON? Eu voiam sa-l iau pe acesta https://www.avon.ro/......n-calmant/ puteti sa-mi spuneti daca l-ati folosit daca e bun?
Si stiti cumva care nuanta e mai deschisa Yvory sau Shell sau e vreo nuanta mai deschisa? Ca eu sunt blonda si stiu sigur ca nu ma prind bine nuantele inchise! Mersi de ajutor! :*

3 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Buna,
Incearca baton pentru tratarea petelor si cosurilor
- ascunde petele rosii
- previne aparitia unora noi
- are culoarea pielii

Citeste mai multe pe: http://produse-avon.blogspot.ro/......a-cu.html_

| Andreea22X a răspuns:

Eu am un fond de ten tot de la avon, e posibil sa fie tot asta.cred ca da.(la mine nu se mai vede scrisu de pe el)Mi-am luat almond sau cream eu.Nu mai stiu exact.eu sunt bruneta dar sunt cam alba la fata.Almond este o nuanta deschisa.cred ca poti opta pentru ea.Nu iti alege o nuanta ft deschisa ca mi-e ca o sa te faca alba ca varu

| TatianaFlorina a răspuns:

Este foarte bun ..eu il folosesc de aproape 2 ani