| 111_9849 a întrebat:

Fondul de ten de la oriflame urban shield cum este? nuantele sunt ca in catalog? pentru ca mi s par cam inchise. eu folosesc natural beige la orice fond d ten. dar la acesta nuanta natural beige e cam inchisa. ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| MissCamelia a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti cumperi niste mostre inainte, pentru ca nuanta din poza nu corespunde cu cea din realitate.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com