| Ada_3323 a întrebat:

Buna exista niste diete dupa cate am auzit, in care intr-o saptamana slabesti 10 kg big grin imi poate da cineva aceasta dieta pls :* funda big grin

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti dau un link cu o dieta in care slabesti 10 kg intr-o luna
http://forum.slabute.ro/dieta-rapida/slabeste-10-kg-intr-luna-611.html dar nu cred in ea! Cum tu vrei intr-o saptamana sa slabesti 10 kg singura solutie este sa-ti tai un picior! :D Serios! Daca cineva a slabit intr-o saptamana 10 kg nu este un om sanatos din punct de vedere medical.

| Nikisoara a răspuns:

Bea in fiecare zi pe stomacul gol ceai verde [in prima zi o cana, a doua zi doua cani... pana ajungi la 8 cani. se mai foloseste si apa in loc de ceai verde, dar apa iti poate da greturi daca e ingerata intr-o cantitate mare. totusi vorbim de 2 litri dimineata.] si apoi mananca sanatos.
un mic dejul consistent, desi nu vei putea manca foarte mult, caci ceaiul de dimineata ocupa mult loc in stomacul tau; un pranz moderat, si o cina foarte sumara.

angelina jolie a trebuit sa slabeasca 10 kg in 21 de zile pentru un film. dieta ei a constat in apa si lipsa mancarii.
nu ti `o recomand. nu pentru ca ai face cine stie ce boli sau alte motive de genul. stiu cum e sa nu fii multumit de corpul tau. nu recomand dieta asta pentru ca e posibil sa lesini pe strada, sa nu dai niciun fel de randament la cele mai simple activitati.

si da, trasul pe nas ajuta la slabit pentru ca iti induce o stare de activitate intensa si te priveaza total de pofta de mancare. dar nu constituie o alternativa. categoric.

| Zazu a răspuns:

Daca te-ai ingrasat mult intr.o perioada scurta inseamna ca ai probleme cu autoestima. Daca vrei sa slabesti brusc cu un efort aditional,in cazul tau o dieta,iar ai probleme grave de autoestima.Fac exceptie anumite boli, dar nu cred ca e cazul, dupa emoticonul pe care.l afisezi.

| DianaScorpio a răspuns:

Nicio dieta in urma careia slabesti mult si rapid nu este sanatoasa si nici eficienta. Daca vrei sa slabesti, sa te menti si sa arati bine, slabeste in timp.

| vεηiη a răspuns:

Da se numeste praf de tras pe nas rolling on the floor.
Nu serios acum, datorita drogurilor am slabit o gramada.
Probabil ti se pare bataie de joc dar chiar slabesti daca te droghezibatting eyelashes
Na`nu ca ti-as recomanda acum sa ajungi o drogata dar na ai intrebat de o dieta. Asta e dieta propusa de mine smug Bafta laughing

| UPSsss a răspuns:

Slabesti 10 kg intr-o saptamana si ia a doua pui 20