| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o dieta cu care sa slabesti mult si rapid? poate exista si asa ceva.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu e recomandat sa slabesti mult si repede. O sa ai multe probleme de sanatate si o sa tragi de ele prea mult. Nu merita. Incearca sa slabesti moderat... si sanatos. Fa sport, nu mai manca seara... Incearca sa mananci sanatos.

| yoannah a răspuns:

Exista diete care te ajuta sa slabesti mult si repede...
Insa eu nu iti recomand! Te imbolnavesti ce Dumnezeu!
Daca faci sport si nu exagerezi cu manacarea si nu mai mananci dupa ora 19:00 poti slabi foarte mult si sanatoshappy

| sigmanet a răspuns:

Nu este recomand sa slabesti mult intr-o perioada scurta de timp. De preferat e sa-ti faci un program regulat al meselor si sa renunti la mancaruri grase, fast-food, dulciuri etc. Incearca sa apeleci la un medic specialist si sa-ti dea cateva sfaturi. Este indicat sa-ti faci si un set de analize pentru a putea sti exact pe ce dieta sa te axezi.

| Laura_5858 a răspuns:

Cel mai bine slabesti mult pe o perioada mai lunga de timp. dietele de genul constau de fapt in mancatul sanatos. try montigniac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimineata 3 linguri cereale INTEGRALe cu lapte degresat, la pranz o salata de legume si seara mere...