| mistiquer a întrebat:

Buna fetele! Am o rochie mulata un pic mai sus de genunchi de culoare gri cu puncte negre [ cu maneca pana la cot]. si ma intrebam cu ce fel de ciorapi s-ar potrivi, negri sau culoarea pielii?big grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Culoarea pielii cred ca se potriveste mai bine

| JustArmy a răspuns:

Din punctul meu de vedere, culoarea pielii, si poate cu un model subtil.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cu ciorapi de culoarea pielii. happy asta e doar parerea mea, tu fa cum vrei. big grin

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Culoarea pielii merge mult mai bine happy

| Ana90088 a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi mai bine cu ciorapei negri deorece ar contrasta mai bine si cu punctele negre de pe rochiewinking

| Ceryo a răspuns:

Culoarea pielii

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Recomand purtarea rochiei fara ciorapi! e mult mai de bun gust si elegant!