| andraeva a întrebat:

Buna fetele! Ce fond de ten folositi care sa aiba o acoperire medie-mare?

3 răspunsuri:
| Addaa1998 a răspuns:

Oriflame folosesc eu
Desi imi plaace de o suta de ori AVON mai mult dar la fond de ten nu se poate compara pentru tenul meu Orifame

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliana096 a răspuns:

Din cate am observat din ce in ce mai multa lume comanda fondul de ten Giordani Gold de la Oriflame, pe care l-am avut si eu si mi se parea bun sau mai sunt cele de la Isabelle Dupont pe care le gasesti in revista de la Lady's si cele de la Yves Rocher. Sper ca te-am ajutat! :*