| Andutsaa a întrebat:

Buna!:*... fetele, spuneti-mi si mie cum va mai imbracati, la scoala, pe strada, etc.Chiar nu mai stiu, m-am saturat de blugi-tricou-bluza:-l! Pe net nu gasesc, asa ca daca stiti ceva, sau daca aveti ceva link'uri love struck aratati-mi si mie va rog :X...Multumesc frumos:X!

Răspuns Câştigător
| RecycleBin a răspuns:

Pai la scoala poti alege o camasa cu patratele(se poarta acum foarte mult), o pereche de blugi si opincute sau sandale tip gladiator./si o geanta tip sacosa mai maricica
la tinuta de zi:o rochita de vara cu imprimeu floral daca iti place si o pereche de slapi simpli
poti sa incerci o pereche de colanti, cu o fustita de blugi si un tricou cu inmprimeu colorat sau ceva special.la incaltaminte poti alege o pereche de sandalute finute si o gentuta mica si draguta

8 răspunsuri:
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Salut! Mie nu prea imi place sa ma imbrac doar cu o pereche de bugi si o bluza/un tricou. De obicei imi plzce ori sa-l accesorizez cu o esarfa cool: http://amelie.ro/wp-content/uploads/2009/06/cata.jpg; ori cu o vesta super draguta: http://4.bp.blogspot.com/......e+069.jpg; ori cu vreun bolero simpatic : http://www.divahair.ro/......_diva.jpg; etc. Si imi plac foarte mult cerceii interesanti. Sper ca te-am ajutat!

| PerfectDefect a răspuns:

Eu ma imbrac in stilul meu.
Nu ma iau dupa altii, mi se pare foarte urat.
Majoritatea hainelor mele sunt cumparate dar sunt foarte modificat deoarece nu suport sa vad pe cineva imbracat ca mine.
Le vopsesc, pun acesorii, scriu modele, le fac cum imi plac mie.
Si din cauza vestimentatiei pe care o adopt sunt foare apreciata de unele persoane. Cel mai important este sa nu copiezi.

| bbe a răspuns:

Incearca niste pantaloni sport... tri sferuri sau lungi. sau pantaloni albi. dc nu o fusta? sau imbraca. te si elegant. sun o multime de lucruri pe care le poti incercatongue
bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey de ce nu iti iei bv girl:X

acolo iti da sfaturi si modele de ouflithappy costa doar 2 leibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un site super cu haine pentru toate okaziile si eu l-am descoperit de curand si are multe lucruri foarte misto www.dreamfashion.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci poti sa te imdraci cu o pereche de iegari negri cu o bluza mai lunga de culoare gri sau ce stiu eu si o esarfe de culoare gri cu patratele sau ceva sclipici sau simpla si acum ca e iarna niste cizme cu ceva blana si un pulovar negru ceva mai gros