| Pisicutaa a întrebat:

Buna fetele! Stiti cumva cat costa injectiile cu acid hialuronic si de la ce varsta se fac? funda!

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

Unde vrei sa-ti injectezi acid hialuronic si ce varsta ai?

| Pisicutaa explică (pentru bellekamms):

Nu sa imi injectez eu, o prietena. Are niste riduri fine la gura si la ochi, are 17 ani jumatate/aproape 18. sti cumva?

| bellekamms a răspuns (pentru Pisicutaa):

Draga mea, spune-i sa nu-si faca asa ceva, este prea tanara.Este suficient sa foloseasca un ulei vegetal.Recomand ulei de argan.Nu e foarte scump si nici nu doare.Mai mult, are o gramada de utilizari.Eu am peste 35 ani, il folosesc si nu am nici un rid! Nici macar riduri de axpresie.Intra aici si citeste iar daca se hotaraste, trimite-mi un mail la bellekamms@yahoo.com.Bafta! http://bellekamms.blogspot.com/

| Pisicutaa explică (pentru bellekamms):

Si cat costa acest ulei? daca te dai cu el. iti dispar ridurile?

| Pisicutaa explică (pentru bellekamms):

Lasa-mi te rog un id de mess, sa te intreb mai multe.suna interesant acest ulei si as vrea sa il incerc si eu:*