| alma200033 a întrebat:

Hey! Cat costa sa îți pui acid hialuronic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Depinde cine ti-l punewinking acidul hialuronic este de mai multe feluri in functie de efectul pe care il doresti.
Du-te la un estetician sau dermatolog cu competente in injectari.
Pretul minim porneste de la 200eur.
La 500 lei iti injecteaza o asistenta de pe Instagram sau medic fara drept de practica laughing si o sa ai bot deformat de rata trista laughing
Banuiesc ca vrei un contur mai bine definit si putin volum.
Mai bine dai un ban dar stai in fatawinking stii cum se spune, medicii esteticieni recomanda maxim 1 ml pentru prima data.

| alma200033 explică (pentru alina2k18):

Și cat timp tine rezultatul?

| alina2k18 a răspuns (pentru alma200033):

Prima oara se absoarbe mai repede, de obicei se face un retus dupa 3-4-5luni de 0.5 -0.8 ml.
Dupa a doua injectare pentru a mentine rezultatul obtinut medicii recomanda repetarea la 10-12 luni, dar asta tine si de corpul tau, remanenta acidului hialuronic in buze depinde de persoana.

| Furnicuta000 a răspuns:

E vreo 500 lei 1 ml. Ai nevoie de 2 ml ca sa arați ca Bianca.
Eu zic ca decent ar fi 0, 5 ml.

| alma200033 explică (pentru Furnicuta000):

Și cam cat durează?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru alma200033):

Maxim o ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie nu iti trebuie acid hialuronic tie iti trebuie un implant de creier

| lorena1gianinak a răspuns:

Nu as arunca bani ca sa am botul mare, doar pentru ca asa e moda.Cred ca e 400 sau 500 de lei ml.Sincer,vorbind nu merita nimic...nu inteleg moda asta cu buzele foarte mari si cu tarfele buzate care sunt supraapreciate pentru ca arata ca niste papusi sexuale din plastic.