| Aceeasieu a întrebat:

Buna >: fetele. sunt bune lotiunile d la avon, pentru protejarea pielii inainte de expunerea la soare, sau alte tipuri? funda
happy

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
da.eu de 2 ani folosesc lotiunile de la avon cu SPF 30 si pentru fata SPF 50, pentru copii(pentru ca sunt rezistente la apa)

am vazut ca anul acesta au aparut si de la Anew, sunt destul de scumpe dar sunt ft bune si acelea

o vara placutahappy

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Da...le poti folosi cu incredere...

| Bijou a răspuns:

Iti recomand o lotiune cu aloe vera, daca te intereseaza si calitatea, rezistenta la apa http://forever-aloe-vera.eu/produs/2274

| mishalovesyou a răspuns:

Sunt extraordinare! am incercat acum cateva saptamani una si nu am avut nicio problema
am avut un bronz superb...degeaba,toata lumea zice ca sunt prea scumpe, pai daca vreti sa aiba efect doar nu le luati cu 5 lei...deci,ca si concluzie, sunt foarte bune, le recomand oricuiwinking

| allynutzadragutza a răspuns:

In general sunt bune acum depinde si de pielea ta.mai bine cauta un produs naturist. funda?

| Raduku14 a răspuns:

Da, prietena mea foloseste si zice ca sunt Super! Dece?
Nu irita, protejeaza foarte bine, nu mancarimi, nu te rosesti adica te inegresti direct. Nu te arzi etc.