| idhenriette a întrebat:

Buna fetelor! Am nevoie de un raspuns urgent! Sunt pe cale sa imi comand maine extensii de par natural. Imi doresc o nuanta de baleyage saten deschis-blond. Am gasit aceasta nuanta pe site-ul www.fabrica-de-extensii.ro. Intrebarea mea este daca a comandat cineva extensii de pe aceasta pagina? Vreau sa stiu daca este o pagina de incredere sau nu. Am auzit de la alte fete ca sunt site-uri care dau tepe...nu trimit produsul cerut si nu poti face nimic dupa. Nu vreau sa patesc asa. Sper ca ma puteti ajuta! Va pup!

1 răspuns:
| PaulCred a răspuns:

Salut! Am o veste buna pentru tine!
Sora mea si-a comandat extensii de pe acel site si pot sa spun ca este un site cu o reputatie buna, livrand coletul in aproximativ 2 zile, si produsul fiind transportat bine.Bafta!