| Brigitta24 a întrebat:

Buna fetelor. Vreau sa imi comand extensii din par natural clip-on si nu stiu de pe care site sa comand! sad Ce parere aveti, care este de calitate Divisima sau Oskar shop? A comandat careva de pe aceste site-uri?

1 răspuns:
| FreakyChucky a răspuns:

Am cautat site-urile care le-ai amintit tu si mie mi se par preturile cam mici. Nu stiu ce sa zic despre ele.Nu am nevoie de extensii, deci nu am comandat niciodata. Dar am vazut multe pareri pozitive despre extensiile de la Irresistible me (sunt din America, iti ajunge comanda cam intr-o luna). Te poti uita la review-uri despre ele daca doresti
Bafta :*