| deola a întrebat:

Buna fetelor! Am nevoie de un sfat... Vreau sa-mi cumpar un fond de ten dar nu prea ma pricep ....precizez ca nu vreau sa fie foarte scump dar nici sub 20 lei. Puteti sa ma ajutati? Multumesc (fundita celor care imi dau cele mai multe detalii )

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| IubithaThaa a răspuns:

In catalogul de la avon sunt unu sau doua fonduri de ten care s-ar putea sa te ajute si sunt in jur de 20-40 de lei

| bybyshine a răspuns:

Http://www.the-beauty-addict.com/......lower.html acest fond de ten il am si este foarte bun am dat 60 de lei pe el+un luciu bourjois paris gratis poate vei cauta un site unde o sa mai gasesti aceasta promotie, eu l-am luat dintr-un magazin succes

| deola explică:

Multumesc mult!