| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor am o dilema dau funda cine ma ajuta, Deci am fost bruneta, roscata, satena acum sunt blonda toate imi stau bine dar nu stiu la ce culoare sa raman a am ochi albastri verzui si tenul nici deschis nici inchis. natural sunt saten deschis pls Multumesc

Răspuns Câştigător
| imyu a răspuns:

Ramai roscatalove struck dar roscat deschis. daca nu, blond inchis thinking

3 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

Roscat.vine super cu ochii verzi love struck

| r0xanyka0 a răspuns:

Eu ti'as zice sa ramai la culoarea naturala.Pt ca si eu m-am vopsit de multe ori si imi cade parul foarte mult si acum regret ca am inceput sa ma vopsesc :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saten ciocolatiu cel mai bine.