| 0oSenioritao0 a întrebat:

Am tenul foarte deschis si am pistrui. Vreau sa ma vopsesc azi si nu stiu in ce culoare. Parul meu natural e un saten inchis. Eu as vrea sa ma fac blonda. Ce ziceti?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Brunetă te maturizează foarte mult, un roșcat mai degrabă dar sigur nu vrei să lași părul în pace?
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Un saten deschis cred ca te-ar prinde cel mai bine.Si blondul te-ar prind ebine, dar ai putea incerca si un roscat, dar aprins, inchis sta mai bine pe o persoana cu ten mediu.

Brunet nu iti recomand, am prietene cu tenul deschis si brunete - absolut hidos ( dupa parerea mea)

| OnuOnulică a răspuns:

O idee buna...te-ar sta bine blonda.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu te face bruneta, vei arata ca o stafie.
Ti-as recomanda un saten acaju de la garnier.
http://www.garnier.ro/......color.aspx

| Kasia a răspuns:

Ten deschis si pistrui? Nicio nuanta de par in lumea asta nu te va avantaja mai bine decat asta:

https://www.facebook.com/....../photo.php

nuanta asta e facuta pentru persoane ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că părul tău natural, e cel mai frumos deoarece Dumnezeu a știut cum să te facă perfectă. Te sfătui să-ți restabilești culoarea naturală. Cred ca șatenul închis te face mai frumoasă. Acesta e doar un sfat, până la urmă, e alegerea ta!

| Northern a răspuns:

Ar fi mai fain dacă te-ai face brunetă sau roșcată. Părerea mea...

| 0oSenioritao0 explică (pentru Northern):

Eu vreau roscata dar deja e o prietena de a mea si nu ne facem la fel.

| Northern a răspuns (pentru 0oSenioritao0):

Atunci lasă-te așa că îți stă cel mai bine.

| Gabi19971983 a răspuns:

Poti sa te faci blonda, pentru ca merge cu tenul deschis, nu conteaza daca ai si pistrui.
Dar gandeste-te ca tu cu tenul deschis te faci bruneta..Vei arata ca un zoombi. laughing Va fi prea mare contrastul dintre ten si par.
Pai roscat.ce sa mai spun, daca ai ten deschis, pistrui bei arata ca, clasicul roscat, tocilar.
Deci iti recomand sa te faci blonda, poti incerca diferite nuante, sau chiar un altfel de satem.
Succes! Daca mai ai nevoie de ceva spune-mi!
Funda?

| Svartedauden a răspuns:

Fa-te roscatawinking Ti-ar sta dragut.

| Daria163 a răspuns:

Daca ai tenul deschis e bine! Poti sa te vopsesti in ce culoare vrei. O bruneta nu se poate vopsi blonda. Iti va sta foarte bine blonda dupa parerea mea! Uite si un canal pe youtube cu multe coafuri frumoase: http://www.youtube.com/user/CuteGirlsHairstyles! O zi buna!:*

| qazw a răspuns:

Roscataaaaaa! laughing Ti-ar sta bestial!

| RoxannaRoxannax a răspuns:

Daca vrei neaparat sa te vopsesti, iti recomand sa te faci un saten deschis :* Ai tenul deschis si te va prinde. Sa nu fie o diferenta prea mare dupa. Funda? :*