| kim26 a întrebat:

Buna fetelor. Am o intrebare despre fondul de ten de la roche -posay Toleraine (correcteur), daca l-ati folosit, spuneti-mi ce parere aveti despre el. am auzit cateva fete ca le-a produs acnee. voi ce stiti despre el?

Răspuns Câştigător
| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Pentru mine a fost cel mai bun fond de ten pe care l-am avut.In ceea ce priveste acneea cred ca depinde de tipul de ten.Insa,daca stii ca ai tenul sensibil, cumparati unul pentru ten sensibil-exista.-Pwp.