| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva fondul de ten de la vichy(normateint) sau la roche posay (toleraine) pentru ten cu probleme? Ce parere aveti despre ele? le recomandati?

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Deci chiar acestea le am happy.
Eu mi`le-am cumparat la recomadarea dermatologului.
Acel Roche Possay este foarte buuun,acopera perfect impuritatile,mai ales eu ca am acnee,imi acopera perfect, se intinde binisor, si nu trebuie aplicat mult.Am dat parca 70 de lei pe el.
Cel de la Vichy se intinde super bine,cand il aplici pe fata parca te dai cu apa super rece, sau cu spirt si stii cum se simte nu?laughing super fresh:X.eu il am foarte deschis deoarece mi-l-a luat mama si nu se pricepe la ales nuantaoh go on, imi acopera bine dooar daca dau cu mai multicelwhistling, insa nu stiu cum ar fi cel care ar avea culoarea tenului meu.De cand ma dau cu vichy`ul nu imi mai ies cosuri pe parcursul zilei.Am dat parca 80 si ceva de lei.
Amandoua sunt bune:X.
Ti`le recomand.La roche possay ti`l recomand cel la tub, iar vichy`ul sub forma de "sticluta".
Pupici!

2 răspunsuri:
| kriszrina94 a răspuns:

Eu de cand folosesc fond de ten nu mai am cosuri parerea mea este ca sunt bune

| Kitty_1188 a răspuns:

Da:X:X
este de calitate! iti da o senzatie "fresh"
eu am fost multumita de el!
merita sa il incercibatting eyelashes
sper ca te-am ajutathappy