| butterflyeffect123 a întrebat:

Buna fetelor! am o intrebare legata de epilarea inghinala
eu folosesc aparatul de epilat de mai mult de un an si la inceput am fost foarte multumita de rezultate dar in ultimul timp parca e tot mai rau. imi cresc fire sub piele in prostie si cresc la o saptamana sau doua deja de la procesul de epilare foarte groase. este durerost si nu stiu ce sa ma fac. nu dispun de multi bani incat sa merg la salon asa ca daca ati putea sa imi spuneti o metoda mai buna. sau ce sa fac sa evit firele sub piele as aprecia mult happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa "iesi" din randul lumii si sa-ti lasi pasarica impodobita cu o freza frumoasa si intretinuta impecabil.Comporta/necesita mai multa intretinere dar mult mai putina durere inutila.

| kyliejenner a răspuns:

Cu ceara la salon! n-ai 30 de lei?!

| Bianca1001Bia a răspuns:

Ai incercar si crema depilatoare? :/ nasoale probleme la fete, stiu sad. eu zic sa icnerci sa schimbi procedura, poate s'au invatat firele laughing