| lorenmorgan a întrebat:

Buna fetelor am o problema! peste 2 saptamini plec la o nunta si nu stiu ce coafura sa-mi fac.Am parul lungusor si des si-i de culoare neagra.imi puteti da poze cu coafuri pentru a ma inspira.Nu vreau ca parul sa fie strins doresc sa fie pe spate si ondulat ceva de genul ista.va rog daca se poate timitetimi poze!

3 răspunsuri:
| georgyanna22 a răspuns:

Un sfat:mai bine ti-ai strange parul e prea cald cu parul lasat si daca il mai ai si lung: Daca te razgandesti sa ti prinzi parul il poti face coc in bucle ceva simplu si elegant