| kiri11 a întrebat:

Buna fetelor! Am observat in ultimul timp că am o problemă cu tenul şi anume mi-au apărut nişte pete maronii ca si cum ar fi pistrui dar sunt mult mai extinse, tenul este foarte uscat chiar dacă folosesc creme speciale pentru. tenul uscat şi tot odată ridurile par mult mai evidente.
Sunt sigură că unii-unele dinre voi vor face haz de necazul meu dar vă rog să mă credeţi că această schimbare bruscă intr-un timp atât de scurt (vara aceasta) îmi creează un disconfort foarte mare :-(
Vă destăinuiesc problemele mele in ideea de a găsi pe cineva printre voi care mă poate ajuta să îmi rezolv problema.
Mulţumesc şi aştept cât mai multe răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| VS_Robrandshop_1980 a răspuns:

Gasesti si aici tratament foarte eficient pentru problema ta
http://www.gamarde.ro/product-category/anti-pete/

3 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Este posibil ca acele pete sa fi aparut de la soare.
Uite, gasesti aici cateva tratamente naturale de a scapa de aceste pete: http://www.eva.ro/......44452.html
Daca ai tenul uscat, iti recomand sa ai grija fie sa te dai zilnic cu o crema foarte hidratanta pentru fata, ori daca nu, uleiul de masline in cantitati chiar si mici, face minuni! E de ajuns sa torni o picatura, doua, pe o discheta demachianta si sa o aplici zilnic pe fata.
Dar inainte de orice tratament, trebuie sa ai tenul perfect curat si demachiat.
Numai bine!

| kiri11 explică:

Revin cu rezolvarea problemei de mai sus. Am inceput un tratament cu o crema noua aparuta pe piata. As dori sa-mi exprim multumirea fata de acest produs si doresc sa spun ca a avut efect nu doar in problema pe care am avut-o cu petele care-mi aparusera pe ten ci si cu o hidratare foarte buna si o ingrijire a tenului ridicata. Am avut si niste riduri minore care tot au disparut de la inceperea tratamentului. Daca cineva ar fi interesat las adresa unde se poate face comanda pentru aceste produse : galeriedecumparaturilefery.com/frumusete/lefery-sem/. Numele produsului este Lefery

| kiri11 explică:

Produsul a fost destul de placut si utilizarea usoara happy