| Fllorentina a întrebat:

Buna TPU... Exista fete care au folosit produsul Faviefelidal - crema si lotiunea tip unguent pentru pete si pistrui?
Daca ati folosit, cam dupa cat timp s-a observat o schimbare?
Dau fundita happy

1 răspuns:
| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
Cunosc o amică care a folosit produsul acesta, dar din câte am auzit, nu prea a dat roade la început. Oricum, pistruii nu se vor modifica aşa de rapid oricât ai încerca.
Ţi-o recomand, dar insistă foarte mult, dă-te de 2 ori în acelaşi loc!
Baftă!