| NooNameNoo a întrebat:

Bună fetelor!
Am programare azi la machiaj la 16:00 și majoratul de abia la 20:00. Țin să menționez că pe la ora 17:30 e gata machiajul.
Îmi va rezista machiajul până atunci?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai având în vedere că e deja ora 19 când pui întrebarea însemna că ai aflat deja.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca e facut cu produse de calitate, da, rezista multe ore.

| Ilovedinero a răspuns:

Daca este facut cu produse ok, da, un machiar poate tine intre 3-10 ore.Depinde cum este facut, si ce faci tu in tot timpul acela.Foloseste un spray de fixare a machiajului si pudra