| brokeangell a întrebat:

Buna fetelor...Am si eu o problema; am fata rotunda si fruntea mica si momentan am parul pana la umeri drept fara breton. Nu imi sta prea bine voi cum ma sfatuiti sa ma tund?

4 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

Fileaza parul si fa-ti breton pe o parte apoi onduleaza-l. O sa iti stea foarte bine fiindca asa m-am tuns eu avand fata ca a ta.

| 1112 a răspuns:

poti incerca fruzura asta.:x. mie imi place
http://www.google.ro/......tp?/imgres 88. 148. 151/Frizura-bob/5b31a998f6f86b64c/630/0/1/80/Frizura-bob.jpg&w=500&h=348&ei=6eaLT87MLcrVsgacl_X3Cw&zoom=1&iact=rc&dur=508&sig=106540548673252141317&page=1&tbnh=103&tbnw=148&start=0&ndsp=26&ved=1t:429, r:17, s:0, i:165&tx=96&ty=93

. daca nu. ti place. trimite. mi un mejsa. si o sa te mai sfatuiesc.:*.
. succes si Hristos a Inviat! :*

| daydreamer a răspuns:

Mai, daca ai fata rotunda si parul drept vei da impresia de falcute. As zice sa-l prinzi sau sa ti-l faci cu drotul ca sa stea ondulat si mai zglobiu. Problema e ca daca sta foarte lipit de fata vei parea dolofana. Poti sa-ti faci si un breton intr-o parte si tot asa, sa-l ondulezi.

| Mussete a răspuns:

Asa am si eu, am avut par drept dar acum e in scari. Poti sa iti pui o bentita ca sa nu iasa in evidenta fata