| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Cum pot sa ma tund, daca am parul pana la umeri, brunet inchis, ochii caprui inchis, fata mea e rotunda si am breton? Sau nu are rost sa ma tund daca e asa de scurt?

3 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te tunzi...decat daca tu crezi ca nu o sa ii simti lipsa! ca mai toate fetele, asa facem laughing ne tundem, apoi plangem dupa elwinking Dar daca chiar vrei sa te tunzi - iti recomand bob.

Răspuns utilizator avertizat
| Luci1988 a răspuns:

Buna, eu zic sa iti tunzi doar 5 cm din el si o sa iti stea bine happy FUNDA?